Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Betegek és idősek napja Bicskén

 

betegek kenete22012. április 28-án, szombaton délután rendeztük meg ünnepélyes szentmise keretében  betegek és idősek napját a bicskei templomban.

A betegek szentségét mindenki kérheti, aki bármiféle testi vagy pszichés betegségben szenved. És az is, aki betöltötte a 60. életévét.

Egyházközségünkből éltek is a lehetőségből sokan, hiszen körülbelül 120 testvérünk részesült a betegek szentségében ezen a szép délutánon. Imádkoztunk értük, hogy hittel viseljék a megpróbáltatásaikat, és legyen erejük felajánlani szenvedéseiket másokért.

Persze az ünnepség nem ért véget a templomban, hiszen utána szeretetvendégségbe vártuk betegeinket a plébániára. Ez arra is jó volt, hogy a rég nem látott barátok, barátnők egy kis sütemény és tea mellett találkozhassanak egymással. Vannak, akik a templomba is régen tudtak már eljönni. Mi most elhoztuk őket.

A kegyelmi segítségen túl, mindezek miatt is, felejthetetlen élményt jelentett nekik ez az alkalom.

 

Az alábbi képek már az agapén készültek.

 

 

scroll back to top