Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


Írta: Varga Imre atya   

ÓBARKI BÚCSÚ

 

Óbarkon 2012. szeptember 15-én tartottuk meg a templombúcsú ünnepét, amely tulajdonképpen Szent Kereszt felmagasztalásának emléknapján (szeptember 14.) van mindig. A templomot őseink a Szent Kereszt tiszteletére építették. Tehát ez az ünnep (a dátumhoz közelebb eső hétvége) az óbarki búcsú napja minden esztendőben.

Ebben az évben "új külsőt" kapott az esemény, mert a szeretetre méltó, de kicsi templomunk nem tudta volna befogadni a résztvevőket. Ezért a templommal szemben, a polgármesteri hivatal udvarán felállított sátorban tartottuk meg az ünnepi szentmisét.

Az erről készült felvételeket az alábbiakban tekinthetik meg.

 

 

scroll back to top