Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module


TEMETŐI HIRDETMÉNY

 

A temetőkről és a temetkezésről szóló 1999. évi XLIII. törvény végrehajtásáról szóló 145/1999. (X. 1.) Korm. rendelet 18. § (5) értelmében a bicskei római katolikus temetőben, fél év óta hirdetményben kifüggesztett, 2014-ben vagy korábban lejárt és meg nem váltott sírhelyek visszaszállnak a tulajdonos [jelen esetben az Egyházközség] rendelkezésébe. A hirdetményt helyi és országos napilapban, valamint honlapunkon is közzétesszük.

A törvény a temető tulajdonosát is kötelezi. Ám ha a törvény ad lehetőséget méltányosság gyakorlására, kérésre mindenképpen megpróbálunk mindenkinek segíteni, hogy megválthassa hozzátartozója sírhelyét. Ám ezt egyénre szabottan kell elbírálni. Az erre szolgáló türelmi idő 2015. január 31-ig tart.


Bicske, 2015. január 2.

Varga Imre plébános

 

scroll back to top